Dziś imieniny:
Macieja Marka


Stypendyści Prezesa Rady Ministrów:


Rok szkolny 2016/2017
Gabriel Duda - kl. IV a

Rok szkolny 2015/2016
Gabriel Duda - kl. III a

Rok szkolny 2014/2015
Ewelina Greupner - kl. IV c

Rok szkolny 2013/2014
Agnieszka Szczygieł - kl. IV a 

Rok szkolny 2012/2013
Karolina Zielonka - kl. IV a
Rok szkolny 2011/2012
Estera Macińska - kl. IV a

Rok szkolny 2010/2011
Estera Macińska - kl. III a 

Rok szkolny 2009/2010:

Estera Macińska - kl. II a

Rok szkolny 2008/2009:
Marcin Nowak - kl. III t

Rok szkolny 2007/2008:
Anna Schipp - kl. III h

Rok szkolny 2006/2007:

Marcin Nowak - kl. I t

Rok szkolny 2005/2006:

Daria Siąkała - kl. IV h
Kamila Wrodarczyk - kl. III i

Rok szkolny 2004/2005:

Dawid Ziętek - kl. IV k


Sukcesy na Arenie Międzyszkolnej:

I miejsce na najlepszy pomysł prowadzenia firmy działającej przez Internet (2008r.)
III miejsce w rankingu działalności spółdzielni uczniowskich w powiecie tarnogórskim (2008r.)
II miejsce w rankingu działalności spółdzielni w powiecie tarnogórskim (2007r.)
II miejsce w VI edycji Konkursu Młodej Przedsiębiorczości w roku szkolnym (2006/2007)
II miejsce w V edycji Konkursu Młodej Przedsiębiorczości (2005\2006)
III miejsce w Szkolnych Konfrontacjach Artystycznych w Radzionkowie w kategorii śpiew dla Chóru szkolnego (2005\2006)
III miejsce w Szkolnych Konfrontacjach Artystycznych w Radzionkowie w kategorii recytacja dla Karoliny Kałuzińskiej (2005\2006)
II miejsce w IV edycji Konkursu Młodej Przedsiębiorczości (2004\2005).

 

Zespół Taneczny Get Up

 

Rok szkolny 2012/2013

I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego „Tańcz z Budowlanką” dla formacji tanecznej GET UP

I miejsce w duecie dla Aleksandry Czekały i Mateusza Mateji w IV Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego „Tańcz z Budowlanką”.

I miejsce w solówce dla Mateusza Mateji w IV Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego „Tańcz z Budowlanką”

I miejsce w VII Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2013” dla formacji GET UP

II miejsce w duecie dla Agaty Zdebel i Tomasza Antolaka w VII Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2013”

III miejsce w duecie dla Aleksandry Czekały i Mateusza Mateji w VII Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2013”

II miejsce w solówce dla Mateusza Mateji w VII Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2013”

 

Rok szkolny 2011/2012
II miejsce w Powiatowym Festiwalu Artystycznym Dzieci i Mlodzieży w Tarnowskich Górach
II miejsce w solówkach dla Mateusza Mateji w  III Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego ” Tańcz z Budowlanką”
III miejsce w solówkach dla Elizy Szłuińskiej w III Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego ” Tańcz z Budowlanką”
III miejsce w duecie dla Elizy Szłuińskiej i Mateusza Mateji w III Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego ” Tańcz z Budowlanką”
III miejsce w VI Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2012”
III miejsce w solówkach dla Mateusza Mateji w VI Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2012”

Rok szkolny 2010/2011
Wyróżnienie na Festiwalu Artystycznym Dzieci i Mlodzieży Szkolnej Powiatu Tarnogórskiego
Wyróżnienie w III Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Tanecznej „ATT ” w Bytomiu
III miejsce w V Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2012”
Wyróżnienie w VII Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Nowoczesnego ”Arabeska” w Radzionkowie dla zespołu GET UP


Rok szkolny 2009/2010
Wyróżnienie II stopnia w VI Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów  Tańca Nowoczesnego ”Arabeska” w Radzionkowie.
I miejsce w IV Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2010” w Radzionkowie dla zespołu GET UP, taniec z wachlarzem (22.04.2010r.)

Rok szkolny 2008/2009
Wyróżnienie w III Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2009” dla zespołu GET UP2

Rok szkolny 2007/2008
Wyróżnienie w Eliminacjach Powiatowych 33. Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych dla zespołu GET UP i CRAZY
III miejsce w II Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2008” dla zespołu GET UP
Wyróżnienie w II Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2008” dla zespołu GET UP2
Wyróżnienie w IV Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów  Tańca Nowoczesnego ”Arabeska” w Radzionkowie.

Rok szkolny 2006/2007
II miejsce w Eliminacjach Powiatowych 32. Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych
III miejsce w Eliminacjach Powiatowych 32. Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych
I miejsce w I Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2007”
III miejsce w I Prezentacjach Amatorskiej Twórczości Tanecznej „PATT 2007” dla Zespołu GET UP2
Wyróżnienie w III Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Tanecznej „ATT 2007” w Bytomiu
Wyróżnienie w III Festiwalu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów  Tańca Nowoczesnego ”Arabeska”  w Radzionkowie

Rok szkolny 2005/2006
I miejsce GRAND PRIX w Eliminacjach Powiatowych
31. Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych
I miejsce w Szkolnych Konfrontacjach Artystycznych w Radzionkowie
Wyróżnienie w II Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Tanecznej „ATT 2006” w Bytomiu
III miejsce w X Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Disco & Show Dance w Lublińcu – w kat. Disco Dance
Wyróżnienie w II Przeglądzie Zespołów Tańca Nowoczesnego ”Arabeska” w Radzionkowie
 

Zespół taneczny MIRAŻ
Wyróżnienie w XXIX Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych - Eliminacje Powiatowe (2004r.)
I miejsce w XXIX Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych - Eliminacje Powiatowe (2004r.)

 

PIŁKA SIATKOWA

Rok szkolny 2005/2006
III miejsce w Turnieju o Puchar dyrektora MDK nr 2 w Bytomiu

Rok Szkolny 2004/2005
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Tarnogórskiego w Piłce Siatkowej Juniorek
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Siatkówce Juniorów

Rok Szkolny 2003/2004
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskie Góry dziewcząt
III miejsce w II Turnieju "O Puchar Dyrektora Szkoły" w Piłce Siatkowej Chłopców

IV miejsce w II Turnieju "O Puchar Dyrektora Szkoły" w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Rok szkolny 2002/2003
V miejsce w drugiej edycji "Uczniowskiej Ligi Siatkówki Szkół Ponadgimnazjalnych"

Rok Szkolny 2001/2002
IV miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS w Kaletach
III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej "O Puchar Dyrektora Szkoły"

 

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Rok Szkolny 2005/2006
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej chłopców

Rok Szkolny 2004/2005
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej chłopców
V -VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt

 

PŁYWANIE

Rok szkolny 2008/2009
III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Pływaniu w kategorii Szkół Średnich

Rok szkolny 2005/2006
I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Radzionkowa w Pływaniu w kategorii Szkół Średnich

 

PIŁKA RĘCZNA

Rok Szkolny 2006/2007
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego Piłki Ręcznej Juniorów

Rok Szkolny 2005/2006
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnowskiego Piłki Ręcznej chłopców
III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Piłki Ręcznej Juniorów

Rok Szkolny 2004/2005
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego Piłki Ręcznej Chłopców

Rok Szkolny 2003/2004
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Piłce Ręcznej Juniorów

Rok Szkolny 1996/1997

IV miejsce w Mistrzostwach Piłki Ręcznej w Bytomiu chłopców

 

PIŁKA NOŻNA

Rok Szkolny 2003/2004
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Piłce Nożnej

Rok Szkolony 2002/2003
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego Szkół Średnich
I miejsce w Rejonowych Rozgrywkach w Piłce Nożnej Juniorów
III miejsce w Zawodach Półfinałowych w Piłce Nożnej Juniorów
II miejsce w I Powiatowym Uczniowskim Turnieju Piłki Nożnej 6-cio osobowej

Rok Szkolny 2001/2002
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego Szkół Średnich w Piłce Nożnej Juniorów

Rok Szkolny 1999/2000
II miejsce w Mistrzostwach Radzionkowa w piłce nożnej

 

LEKKAATLETYKA

Rok Szkolny 2008/2009
I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych radzionkowskich szkół ponadgimnazjalnych

Rok Szkolny 2005/2006
I miejsce w "Szkolnych Biegach Przełajowych" z okazji "680 Rocznicy Powstania Radzionkowa"

Rok Szkolny 2004/2005
II miejsce w Biegach Sztafetowych Zorganizowanych Z Okazji Obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rok Szkolny 2003/2004
III miejsce w "Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej" na III Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w kategorii juniorek

Rok Szkolny 2002/2003
II miejsce w Biegach Sztafetowych z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rok Szkolny 2001/2002
I miejsce w Biegach Sztafetowych z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Rok Szkolny 2000/2001
II miejsce w Biegach Sztafetowych z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
III miejsce w VIII Bytomskim Crossie Wiosennym w kategorii zespołowej dziewcząt
III miejsce w VIII Bytomskim Crossie Wiosennym w kategorii dziewcząt rocz. 1981-85 dla Agnieszki Wisniewskiej
IV miejsce w VIII Bytomskim Crossie Wiosennym w kategorii Open Kobiet dla Agnieszki Wisniewskiej

 

KOSZYKÓWKA

Rok Szkolny 2006/2007
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Tarnogórskiego w Koszykówce Juniorek

Rok Szkolny 2003/2004
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu I Rejonu Tarnogórsko - Lublinieckiego w Koszykówce Juniorek

Rok szkolny 2007/2008:
Anna Schip - kl. III h

Rekrutacja 2017



Projekt LdV. Projekt POKL
ldv_logo

getup_logo


bip



moodlelogo

Sponsorzy

 Sponsorzy stanowisk egzaminacyjnych
Elektryk 22-zm

Please publish modules in offcanvas position.